NIEOFICJALNIE: Michał Michalski z nowym rywalem na KSW 80 w Lubinie?

Na niespełna 48 godzin przed rozpoczęciem gali KSW 80 w Lubinie, najprawdopodobniej dojdzie do jeszcze jednego przetasowania na karcie walk.

Wyjątkowo w piątek, 17 marca w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, odbędzie się kolejna gala polskiej organizacji KSW. Na karcie walk widnieją m.in. nazwiska zawodników z województwa dolnośląskiego, a wśród nich powracający do starć po dwuletniej przerwie Wrocławianin – Michał Michalski (9-5).

„Cukier” według nieoficjalnych informacji, na tę galę zestawiany był podobno z czterema różnymi przeciwnikami, z czego tylko jedno nazwisko, zostało oficjalnie potwierdzone przez organizację, a został nim Gruzin – Giorgi Kvelidze (10-4)

Jak w środowe popołudnie zaczęły informować polskie media, taki pojedynek również nie dojdzie do skutku. Według słów wypowiedzianych przez Polaka w wywiadzie dla portalu InTheCage podczas dnia dla mediów – Kvelidze w ostatniej chwili doznał najprawdopodobniej dość.. nieoczekiwanej kontuzji.
Przecieki te zdaje się potwierdzać jeden z komentatorów współpracujących z KSW – Maciej Turski, który na swoim Twitterze podał też prawdopodobne nazwisko zawodnika, który wejdzie na zastępstwo dosłownie w ostatniej chwili.
Jeśli plotki okażą się prawdziwe – nowym oponentem Michała Michalskiego podczas KSW 80 będzie młody Litwin – Erikas Golubovskis (8-1-1). 21-latek z Wilna, swoje dotychczasowe starcia toczył głównie na lokalnych arenach, w większości dla tamtejszej organizacji King of Kings.

Dodaj komentarz