Mateusz Borek ze słowami uznania dla Fame MMA (VIDEO)

Już 24 lutego w Gliwicach na specjalnym evencie XTB KSW Epic dojdzie do historycznego starcie legendy polskiego boksu Tomasza Adamka oraz legendy polskiego MMA Mameda Khalidova. 

Swój duży udział w negocjacji tego pojedynku miał ceniony polski dziennikarz sportowy Mateusz Borek. W wywiadzie dla naszej redakcji Mateusz przyznał, że pojedynek nie doszedł by do skutku, gdyby nie bardzo eleganckie zachowanie Fame MMA, która niedawno zakontraktowała Tomasza Adamka.


Według dziennikarza, freakowa organizacja, bez najmniejszego problemu zgodziła się na wypożyczenie swojej nowej gwiazdy do KSW:

”W ciągu kilku dni podpisali zgodę na walkę nieodpłatnie, nic za to nie chcieli ani od federacji KSW ani od nas. Charakternie nas tylko po koleżeńsku zapytali, czy nie wycofujemy się ze stoczenia walki w Fame. Powiedziałem więc Tomkowi, że po walce z Mamedem czy to będzie youtuber, czy influencer, czy były sportowiec z innej dyscypliny, to my po prostu jesteśmy winni ludziom, którzy nam zaufali, zachowali się wobec nas elegancko, taki pojedynek ”

Cały wywiad z Mateuszem możecie zobaczyć poniżej:

Dodaj komentarz