Jorge Masvidal aresztowany! Reakcja samego Khabiba Nurmagomedova!

Jorge Masvidal po ataku na Colby’ego Covingtona trafił za kraty, a oświadczenie odnośnie incydentu wystosował Khabib Nurmagomedov.

 

Dwa dni po napaści na Covingtona, Jorge Masvidal został aresztowany, o czym poinformował portal TMZ.

 

 

Masvidalowi postawiono między innymi zarzut pobicia. „Chaos” zachował pamiątkę z ataku w postaci wybitego zęba i obtarcia łokciem. Uszkodzeń miał także doznać jego Rolex.

Dzisiaj rano, głos w temacie niespodziewanie zabrał Khabib Nurmagomedov. Najprawdopodobniej on, bo wiadomość pojawiła się na jego koncie na Twitterze, które swego czasu miał zwyczaj prowadzić jego menadżer Ali Abdelaziz.

 

– Jeśli jesteś od kogoś silniejszy w oktagonie, nie znaczy to, że możesz obrażać jego dzieci – napisano na koncie Khabiba. – Nikt nie ma prawa, aby obrażać rodzinę kogoś innego.

 

– Gdy raz zdecydowałeś się pójść tą drogą, bądź przygotowany na poniesienie konsekwencji.

 

– Zostałeś zaatakowany przez profesjonalnego zawodnika, takiego samego jak ty. Te same gabaryty. A potem zgłaszasz go na policję?

– Myślę, że wszyscy półśredni powinni odmówić walki z Colbym. Po prostu nie akceptujcie tej walki. Po prostu niech siedzi bez walki. Prawdopodobnie mocno się to na nim odbije oraz na wszystkich innych zawodnikach, którym przemknie choćby przez głowę obrażanie rodzin, którzy prowokują zawodników do tego, aby ci poszukiwali ich w restauracjach, żeby tam załatwić sprawę.

 

 

Masvidal może trafić do więzienia nawet na 15 lat. Równie dobrze może się skończyć tylko na grzywnie.

Dodaj komentarz