Joanna Jędrzejczyk ponownie wypowiedziała się o freakach

Najlepsza polska zawodniczka mieszanych sztuk walk w historii Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny wypowiedziała się na temat freak-fightów. 

Jakiś czas temu przebywająca blisko dwa lata na sportowej emeryturze, była mistrzyni UFC- Joanna Jędrzejczyk została zapytana o ewentualny występ na freakowej gali. Wówczas, zawodniczka powiedziała, że nie zobaczymy jej w klatce, ale nie ukrywa faktu, że chciałaby wejść do tego świata:

”We freakach nie zawalczę, ale chciałabym wejść w ten świat. To jest show, ale też sport i nie ukrywam, że chciałbym pomóc którejś z organizacji rozwijać tę sportową część. Może w roli trenerki, może w roli menedżerki, zobaczymy…”Kilka miesięcy po tej wypowiedzi, Jędrzejczyk zawitała do programu ”Przesłuchanie” dla ”Kanału Sportowego” i ponownie została zapytana o angaż we freakach. Jak się okazało, 36-letnia była fighterka nadal nie zmieniła swojego nastawienia do tego typu przedsięwzięć. Joanna nadal mówi stanowczo ”nie” dla walki na takich galach, ale ponownie podkreśla, że jeśli będzie to szło w stronę sportową to jest w stanie wejść do tego świata:

„Mam nadzieję, że to będzie kierować się ku tym sportowym aspektom. Jeśli ten aspekt sportowy będzie bardziej propagowany, ja się z chęcią w to włączę”

Dodaj komentarz