Glover Texiera po niesamowitej walce udusił Santosa! Następny pretendent do walki z Janem Błachowiczem!?

41 letni Glover Texiera, podczas dzisiejszej gali dopisuje do swojego rekordu 5 wygraną z rzędu. Jego łupem padł faworyzowany Thiago Santos, którego udusił już w trzeciej rundzie!

Glover Texiera(32-7) dzisiejszej nocy robi ogromny krok w stronę walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC. Brazylijczyk pokonuje faworyzowanego „Marette”.

Zawodnicy od początku walki podeszli do siebie ostrożnie. Stroną bardziej aktywną w stójce był Santos, który już w pierwszej rundzie trafił Glovera bardzo mocnym ciosem, posyłając go na deski. Po kilku minutach to Texiera zainkasował z powodzeniem obalenie, gdzie dominował rywala w parterze do końca rundy.

Druga runda od razu zaczęła się od natarcia Santosa, jednak po raz kolejny Texiera kładzie go na plecach. 40 latek pokazał jak fenomenalną kontrolą w parterze dysponuje. Do końca rundy Glover pozostaje na górze w ostatnich sekundach zagroził nawet poddaniem.

Trzecią rundę „Maretta” rozpoczął bardzo mocno i znów boom… Posyła Glovera na deski, a tak dobija go łokciami. Jednak Texiera nie zamierza się poddawać, i po chwili obraca pozycję, gdzie znajduje drogę do skończenia.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1325313863894654976

 

 

Dodaj komentarz