Grupa menadżerska Worlds Fight Sports Management na swoim Instagramie informuje, że były zawodnik UFC Carlo Prater, będzie kolejnym rywalem mistrza Babilon MMA w kategorii półśredniej Daniela Skibińskiego.

Carlo Prater (34-20-1) to były zawodnik UFC, dla największej organizacji na świecie stoczył trzy pojedynki. W debiucie w zaledwie 29 sekund pokonał przez techniczny nokaut Ericka Silvę na UFC 142 w 2012 roku. Później przytrafiła się seria dwóch porażek po czym został zwolniony z Amerykańskiej federacji. Swoje boje toczył również na takich galach jak WSOF, WECczyLFA. Obecnie znajduję się po wygranej nad Cristiano Bonisem w lipcu 2019 roku na gali King of Ring MMA 2.

Daniel Skibiński (15-5) swój pas zdobył na gali Babilon MMA 6, kiedy to pokonał również byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka. Ostatni pojedynek stoczył na gali z numerem 11, w pierwszej obronie pasa pokonał Lom-Ali Nalgieva przez jednogłośną decyzję sędziów. W swojej karierze również mierzył się z takimi zawodnikami jak znani z występów dla KSW Kamilem Szymuszowskim oraz Michałem Michalskim. Oraz zwycięzcą programu „Tylko Jeden” Tomaszem Romanowskim.

Walka planowana jest na 28 sierpnia.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment