DONIESIENIA: Daniel Skibiński poznał rywala w obronie pasa. Walka pod koniec sierpnia.

Grupa menadżerska Worlds Fight Sports Management na swoim Instagramie informuje, że były zawodnik UFC Carlo Prater, będzie kolejnym rywalem mistrza Babilon MMA w kategorii półśredniej Daniela Skibińskiego.

Carlo Prater (34-20-1) to były zawodnik UFC, dla największej organizacji na świecie stoczył trzy pojedynki. W debiucie w zaledwie 29 sekund pokonał przez techniczny nokaut Ericka Silvę na UFC 142 w 2012 roku. Później przytrafiła się seria dwóch porażek po czym został zwolniony z Amerykańskiej federacji. Swoje boje toczył również na takich galach jak WSOF, WECczyLFA. Obecnie znajduję się po wygranej nad Cristiano Bonisem w lipcu 2019 roku na gali King of Ring MMA 2.

Daniel Skibiński (15-5) swój pas zdobył na gali Babilon MMA 6, kiedy to pokonał również byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka. Ostatni pojedynek stoczył na gali z numerem 11, w pierwszej obronie pasa pokonał Lom-Ali Nalgieva przez jednogłośną decyzję sędziów. W swojej karierze również mierzył się z takimi zawodnikami jak znani z występów dla KSW Kamilem Szymuszowskim oraz Michałem Michalskim. Oraz zwycięzcą programu „Tylko Jeden” Tomaszem Romanowskim.

Walka planowana jest na 28 sierpnia.

Dodaj komentarz