Będzie głośny powrót HIGH League!?

Trzeba przyznać, że polski rynek freakowych organizacji nie może narzekać na brak nudy. Najpierw informacja o nowym Icon MMA, a teraz informacja o możliwym powrocie High League!

W ubiegłym roku, tuż przed siódmą edycją, organizacja High Leagu została zablokowana za domniemane powiązania zarządu z Ramzanem Kadyrowem. Sama federacja od początku całej afery zaprzeczało domniemanym powiązaniom i zapewniała szybkie wyjaśnienie sprawy i powrót do organizowania eventów.

Teraz, blisko rok od wybuchu afery okazuje się, że już niedługo zarzuty te mogą zostać wycofane, a HL powróci do organizowania kolejnych gal.Potwierdzeniem takiego przebiegu sytuacji mogą być wypowiedziane słowa przez osobę odpowiedzialną za oficjalne konto organizacji na portalu ”X”, która dołączyła do pokoju rozmów i wypowiedziała się na kilka kwestii związanych z organziacją.

Można było dowiedzieć się m.in o tym, że federacja wciąż zamierza wrócić do organizowania kolejnych gal, gdy tylko zostanie oczyszczona zarzutów oraz że najprawdopodobniej High League nie będzie powiązane z Clout MMA.

”Jak tylko zostaniemy oczyszczeni z zarzutów, to wracamy. Będziemy o tym od razu informować.”

Dodaj komentarz