„Bam Bam” powraca do klatki po porażce na UFC w Paryżu! Walka na szczycie kategorii ciężkiej

Do grudniowej rozpiski gali UFC Fight Night w Orlando, dodany został pojedynek, który śmiało mógłby znaleźć miejsce na jednej z numerowanych gal UFC.

Znamy już prawdopodobnie pełną kartę walk zaplanowanej na 3 grudnia galę UFC Fight Night w Orlando. Po ogłoszonym już jakiś czas temu Main Evencie w kategorii półśredniej w którym zmierzą się Stephen Thompson (16-6-1) oraz Kevin Holland (23-8) poznaliśmy również Co-Main Event, w którym jak się okazało, zmierzą się czołowi zawodnicy królewskiej kategorii wagowej – Tai Tuivasa (15-4) i Sergey Pavlovich (16-1). Informację te potwierdziła już również sama federacja.

Powrotu Tuivasy do oktagonu spodziewaliśmy się na marcową galę w Australii, okazało się jednak, że będziemy go mogli obejrzeć dużo szybciej. Po wrześniowej porażce z Cirylem Gane’em (11-1) podczas odbywającej się wtedy UFC w Paryżu, „Bam Bam” spadł na miejsce numer 4 w rankingu wagi ciężkiej. 

Pavlovich w swojej karierze przegrał tylko jeden raz i to nie z byle kim, bo z samym Alistairem Overeemem (47-19) w swojej debiutanckiej walce dla największej organizacji świata. Od tamtej pory, były mistrz federacji AMC Fight Nights zanotował 4 zwycięstwa z rzędu, plasując się tym samym na 5. miejscu rankingowym.

Dodaj komentarz