Amerykańscy promotorzy zachwyceni występem Fiodora Czerkaszyna. Padła propozycja walki mistrzowskiej?!

Amerykańscy promotorzy zachwyceni występem Fiodora Czerkaszyna. Padła propozycja walki mistrzowskiej?!

Fiodor Czerkaszyn, który reprezentuje Polskę i Ukrainę, w pięknym stylu pokonał w Minneapolis jednogłośnie na punkty Nathaniela Gallimore’a. Było to jego najważniejsze zwycięstwo w karierze.

Andrzej Wasilewski zdradził, że wygrana Fiodora zrobiła tak duże wrażenie na amerykańskich promotorach, że pojawiła się propozycja walki…o tytuł mistrzowski.

 

– Już miałem telefony w tej sprawie – powiedział Wasilewski. – Oczywiście takich rozmów prowadzi się wiele i jeśli takie rozmowy się odbywają, to nie znaczy, że jest blisko takiej walki, natomiast wstępne rozmowy już na ten temat prowadziłem.

– Jeżeli to by ode mnie zależało, to ja bym bardzo chciał, żeby Fiodor stoczył mniej więcej na tym poziomie jeszcze jedną walkę, bo jednak ten przeskok jest bardzo duży, a waga średnia jest mocno obsadzona. Jest wielu fantastycznych zawodników, jest z kim boksować. Mam problem taki, że prowadząc karierę zawodnika w Polsce, panuję nad nią, ale tam jest inna skala – mimo że jesteśmy polską grupą z innymi budżetami, to i tak mamy bardzo dużo do powiedzenia, no ale jednak to nie znaczy że wszystko – stwierdził Andrzej Wasilewski.

 

Dodaj komentarz