Rozkład jazdy na Fight Week przed FEN 35

Przedstawiamy plan na Fight Week przed galą FEN 35: LOTOS Fight Night Ostróda. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca w ostródzkim Amfiteatrze.

 

Media Day – 21.06.2021 

Co będzie się działo: indywidualne rozmowy dziennikarzy z zawodnikami
Gdzie: Ogrody Wisła, Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
O której: 12:00
Kto będzie: Adrian Zieliński, Adam Kowalski, Marcin Filipczak, Krystian Bielski, Kamil Łebkowski, Patryk Duński, Bartosz Szewczyk, Kacper Miklasz, Paweł Biernat, Damian Bujkowski

Ceremonia ważenia – 25.06.2021

Gdzie: Molo w Ostródzie
O której: 18:00
Transmisja: Polsat Sport News, Youtube i Facebook FEN

FEN 35: LOTOS Fight Night – 26.06.2021

19:00 – Polsat Sport Fight
20:00 – Super Polsat

FEN 30: Rozkład jazdy na fightweek

Rozkład jazdy na fightweek przed galą FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW, która 3 października odbędzie się we Wrocławiu.

 

Trening medialny
Kiedy: Wtorek, 29 września, godzina 12:00

Gdzie: Klub Hulakula w Warszawie, ul. Jagiellońska 82B

Kto wystąpi: Bryczek, Wierzbicki, Zadora, Charzewski, Abdurzakov, Bajor, Bekus, Badurek, Janusz, Poniedziałek

Transmisja: Profil na Facebooku FEN, realizacja – Telewizja Fightime

 

Program na żywo w formie studia – #FENBackstage5
Kiedy: Czwartek, 1 października, godzina 19:00

Gdzie: Profil na Facebooku FEN, realizacja – Telewizja FighTime

Bohaterowie: Bryczek, Bekus, Poniedziałek, Janusz, Szuba

Forma: Studio na żywo 3×15 minut z rotacją gości

Tematyka: Gala FEN 30, kulisy organizacji, smaczki, ciekawostki

 

Ceremonia ważenia
Kiedy: Piątek, 2 października, godzina 18:00

Gdzie: Hala Orbita, Wrocław, ul. Wejherowska 34

Kto: Wszyscy bohaterowie gali FEN 30

Transmisja: Profil na Facebooku FEN, sportowe anteny Polsatu

 

Karta walk FEN 30:
77,1 kg, MMA: Robert Bryczek vs Frasineac Virgiliu*
77,0 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki vs Dominik Zadora*
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Mansur Abdurzakov
OPEN, MMA: Szymon Bajor vs Tassilo Lahr
56,7 kg, MMA: Anita Bekus vs Izabela Badurek
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Mathieu Grondin

+95 kg, K-1: Michał Turyński vs Cyril Cereyon
80,0 kg, MMA: Piotr Poniedziałek vs Oktawian Olejniczak
61,2 kg, MMA: Mariusz Joniak vs Rafał Statkiewicz
52,0 kg, K-1: Barbara Nalepka vs Hanna Gujwan

*walka o pas mistrzowski