Znamy datę, miejsce i kartę walk gali Fame MMA 19!

Nie ma czasu na odpoczynek! Fame MMA wraca do największej hali w Polsce! Gala numer 19 odbędzie się już 2 września o 19:30 w TAURON Arena Kraków! 

Czeka Was najgłośniejszy pięściarski debiut w MMA – DO OKTAGONU FAME WKROCZY KRZYSZTOF „DIABLO” WŁODARCZYK! W main evencie FAME 19 zmierzy się z doświadczonym freak fighterem, pretendentem do pasa mistrzowskiego kat. 84 kg – Arkadiuszem Tańculą.

W co-main evencie Xayoo – król polskiej sceny Twitch, zmierzy się z Królem streamów IRL – Franiem. Topowi streamerzy zmierzą się ze sobą w formule K-1, oczywiście w małych rękawicach!W karcie walk FAME 19 znalazły się gwiazdy sportu, show biznesu i topowi influencerzy. Do klatki wracają m.in. Sebastian Fabijański, Filip Marcinek, Robert Karaś czy Kuba Nowaczkiewicz. 

Do tego dwa potężne rewanże – pojedynek Tybori vs Zadyma 2, który na FAME FA#1 zakończył się remisem i który wywołał wielkie emocje, a także Polish Zombie vs Szeli 2, czyli druga część historii rozpoczętej na FAME 17!

Po raz pierwszy w oktagonie rękawice skrzyżuje dwóch topowych trenerów, którzy mają pod swoimi skrzydłami wielu  freak fighterów. Przemek Szyszka i Norbert Daszkiewicz zmierzą się ze sobą w formule MMA!

Kartę uzupełnia starcie Rybak vs Sheeya – dwóch perspektywicznych zawodniczek, które już niedługo mogą zrobić duże zamieszanie na szczycie damskiej dywizji FAME. Natomiast galę otworzy walka Boga Estetyki z Hejterem, czyli kwintesencja freaków – dymy i wiatraki!!!A tak prezentuje się pełna karta walk:

 

WALKA WIECZORU:

9. Arkadiusz Tańcula vs Krzysztof „Diablo” Włodarczyk / MMA

POZOSTAŁA KARTA:

8. Franciszek „Franio” Rusiecki vs Marcin „Xayoo” Majkut / K-1, małe rękawice

7. Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś / Boks, małe rękawice

6. Sebastian Fabijański vs Marcin „Filipek” Marcinek / K-1, małe rękawice

5. Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki 2 / MMA

4. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga 2 / K-1, małe rękawice

3. Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz / MMA

2. Dominika Rybak vs Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk / MMA

1. Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz „Hejter” Słoński / K-1, małe rękawice

Dodaj komentarz