Ogromne zamieszanie na konferencji Prime! Hecman w akcji

Jakub ’Hecman’ Rygiel wzbudził na trwającej konferencji spory szum wokół swojej osoby. Ważący ponad 170 kilo zawodnik chce stoczyć następną walkę na tej samej gali, z kim się zmierzy?

 

Podczas drugiego panelu miało miejsce ogromne zamieszanie, pewny siebie ‘Hecman’ który już w przyszłą sobotę zmierzy się z Sebastianem ‘Ztrolowanym’ Nowakiem nieco lekceważąc swojego rywala wdał się w słowny konflikt z Dawidem ‘Ambro’ Ambroziakiem. Do rozmowy przyłączyli się również Adrian Cios czyli rywal Ambroziaka, a także ‘Puszbarber’ słownie atakując Hecmana, który w odwecie strącił kopnięciem z krzesła Adriana, ten natomiast nie pozostał dłużny i wyprowadził w kierunku 170 kilowego kolosa cios który doszedł celu jednak wywołał na twarzy oponenta jedynie uśmiech. Chwilę później doszło do ich spotkania twarzą w twarz, podczas którego Cios ponowił atak, ‘Hecman’ pozostał niewzruszony.

 

Wstępnie ma dojść do walki Jakuba ze zwycięzcą pojedynku Cios vs. Ambroziak, pomiędzy którymi również doszło do mocnego spięcia podczas face2face’a, który zorganizowali spontanicznie sami między konferencyjnymi stołami. W ruch poszły pięści, na szczęście ochrona zdążyła zareagować zanim komukolwiek stała się krzywda.

 

D.B

Dodaj komentarz