Jack Hermansson vs Darren Till już 23 lipca na UFC!

Największa organizacja MMA na świecie nie zwalnia tempa i ogłasza kolejny świetny pojedynek, tym razem na szczycie wagi średniej, pomiędzy Jackiem Hermanssonem (22-7), a Darrenem Tillem (18-4-1). Walka ta urozmaica galę, która planowo ma się odbyć 23 lipca w Londynie na O2 Arena.

 

Jack Hermansson to znakomity zapaśnik, który od dłuższego czasu utrzymuje się w topie dywizji średniej. Urodzony w Szwecji Norweg, w federacji Dany White’a pokonywał zasłużonych zawodnikow takich jak Ronaldo Souza (26-10 1 N/C), Kelvin Gastelum (16-8 1 N/C) czy Edmen Shabazyan (11-3). „The Joker” od jakiegoś czasu miesza na zmianę wygrane z przegranymi.

 

Darren Till swego czasu był wielką nadzieją kategorii półśredniej. „The Gorilla” na swojej drodze do walki o pas owej dywizji pokonywał takich rywali jak Donald Cerrone (36-16 2 N/C) lub Stephen Thompson (16-6-1). Niestety od mistrzowskiej szansy, bilans Anglika nie wygląda najlepiej, gdyż na pięć ostatnich pojedynków przegrał cztery z czego trzy przed czasem. Od jakiegoś czasu Till zaczął przygotowywać się do walki z pretendentem do pasa wagi półśredniej, Khamzatem Chimaevem (11-0), a popularny duet został nazwany „Smash Bros”.

Dodaj komentarz