Ogromne emocje od UFC już w lipcu?!?

Wczoraj Internet obiegły przecieki na temat nadchodzących gal spod skrzydeł amerykańskiego giganta. W związku z nieplanowanym pojawieniem się informacji w sieci – brakuje jeszcze oficjalnego potwierdzenia poszczególnych zestawień ze strony organizacji.

Pierwsze głośne informacje pojawiły w odniesieniu do UFC 276. W main evencie w potyczce mistrzowskiej zmierzą się ze sobą Israel Adesanya i Jared Cannonier. „Killa Gorilla” po odprawieniu z kwitkiem Dereka Brunsona był przymierzany do mistrzowskiej szansy, którą prawdopodobnie otrzyma 2 lipca. Innym elektryzującym starciem mającym odbyć się w tym terminie, będzie walka Khazmata Chimaeva z Nate’m Diazem. Stocktończyk po porażce z Leonem Edwardsem stanie naprzeciwko będącego na wznoszącej fali czeczena ze szwedzkim paszportem. Zapowiada się niezwykle brutalna i krwawa bitka. Innymi interesującymi pojedynkami podczas wydarzenia, które zostały ogłoszone, będą zestawienia: Sean O’Malley vs. Pedro Munhoz, Robbie Lawler vs. Bryan Barberena, Sean Strickland vs. Alex Pereira, Uriah Hall vs. Andre Muniz, Dricus Du Plessis vs. Brad Tavares oraz wiele innych!

Do sieci trafiły także informacje na temat UFC 277! Federacja zdążyła nas poinformować o starciu Anthony’ego Smitha z Magomedem Anakalaevem oraz Derricka Lewisa z Sergeiem Pavlovichem. Poza tymi ekscytującymi zestawieniami czeka na nas prawdziwa wisienka na torcie. 30 lipca ma dojść do debiutu Jona Jonesa w dywizji ciężkiej, a jego przeciwnikiem ma być powracający po długiej przerwie Stipe Miocic. Dla obu zawodników będzie to pewnego rodzaju test – Jones wreszcie sprawdzi swoje siły w królewskiej kategorii wagowej, natomiast Miocic dowie się jak wygląda jego forma po ponadrocznej absencji.

Poza tymi fantastycznymi informacjami do sieci trafiło jeszcze kilka przecieków dotyczących innych ciekawych pojedynków. 9 lipca na UFC Fight Night, Jamahal Hill podejmie Thiago Santosa. Na UFC London lokalny bohater – Paddy Pimblett zmierzy się z niepokonanym Ottmanem Azaitarem.

Dodaj komentarz