Zawalczyć w raju. Marcin Frycz zadebiutuje w niedzielę na Dominikanie.

Już w najbliższą sobotę, na słonecznej Dominikanie odbędzie się 75. edycja gali Titan Fighting Championship. Pierwszy raz w historii federacji, jednym z bohaterów będzie Polak.

Reprezentant klubu MMA Academy Kraków – Marcin Frycz (0-0), 10 kwietnia zaliczy swój zawodowy debiut w MMA, mierząc się z lokalnym zawodnikiem – Vincentem Van Goghiem (1-2).

Nie chodzi oczywiście o słynnego holenderskiego malarza, chociaż sceneria w jakiej przyjdzie walczyć obu zawodnikom na pewno będzie malownicza, ponieważ gala odbywa się w Santo Domingo na Dominikanie. 

https://www.instagram.com/p/Cbf876Everi/?utm_medium=copy_link

Frycz zadebiutował na amatorskiej scenie MMA w 2017 roku na Slugfest 13. Krakowianin przegrał ten pojedynek i dopiero po 4. latach zdecydował się na ponowny występ w oktagonie, tym razem na gali Babilon MMA 26, w listopadzie ubiegłego roku, ale ponownie musiał uznać wyższość rywala którym był Bartosz Stawinoga (AM 2-0).

Walką wieczoru tego wydarzenia, będzie starcie o pas mistrzowski kategorii ciężkiej, w którym zmierzą się Oscar Sosa (14-2) i były zawodnik m.in. UFC I PFL Alex Nicholson (14-9).

Czy karaibskie słońce przyniesie szczęście Marcinowi i zacznie on swoją zawodową karierę od zwycięstwa? Titan FC 75 startuje w sobotę, o godzinie 22:00 czasu polskiego. Transmisja w abonamencie UFC Fight Pass.

Dodaj komentarz