Marcin Prachnio wraca do klatki! Rywalem zwycięzca PFL z 2018 roku!

Według najnowszych informacji, które nad ranem opublikowano w mediach społecznościowych – Marcin Prachnio poznał rywala i termin kolejnej walki.

Już za dwa tygodnie, bo 24 kwietnia, podczas gali UFC Fight Night 207 w Las Vegas, w klatce ponownie zamelduje się Marcin Prachnio (15-5). Jak się okazało, przeciwnikiem Polaka w starciu w wadze półciężkiej, będzie zwycięzca ligi PFL z 2018. roku – Philipe Lins (14-5).

Polski zawodnik wejdzie do oktagonu UFC po raz szósty, ostatni raz pojawiając się w nim w czerwcu 2021 roku, zwyciężając przed czasem z Ike Villanuevą (18-13). Jego dotychczasowy bilans w Amerykańskiej federacji wynosi 2 wygrane i 3 porażki.

Dla Brazylijczyka z kolei, będzie to starcie numer 3. pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie, w dwóch poprzednich wychodził z klatki jako przegrany.

„Monstro” to również były zawodnik Bellatora, aczkolwiek jego niewątpliwie największym sukcesem w karierze, jest zwycięstwo w finale PFL 2018, w którym to znokautował Josha Copelanda (18-5-1).

Dodaj komentarz