(WIDEO) Bahati bez szans! Jarosław Lech pierwszym, historycznym mistrzem kat. półciężkiej LFL

W niedzielny wieczór w Amsterdamie, miała miejsce siódma gala holenderskiej organizacji Levels Fight League, a jedną z głównych gwiazd wieczoru był Polak, który walczył o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Przeszło 2 tygodnie temu, napłynęły do nas świetne wieści z Holandii – okazało się, że na nadchodzącej gali LFL 7, w walce wieczoru zaprezentuje się Jarosław Lech (10-7), który w starciu o pierwszy, historyczny dla tej organizacji pas kategorii półciężkiej zmierzy się z byłym mistrzem południowoafrykańskiej organizacji EFC – Yannickiem Bahati (9-7).
Pochodzący z Myszkowa [obiecałem, że zapamiętam i słowa dotrzymuje :)] i reprezentujący klub AniMMAls Zawiercie zawodnik niczym nie dał zaskoczyć się przeciwnikowi, skutecznie odpowiadając na wszystkie jego „sztuczki” i ostatecznie, po trwającym pełne 25-minut starciu, sędziowie jednogłośnie orzekli o zwycięstwie Polaka.

Lech został więc pierwszym w dziejach mistrzem wagi półciężkiej organizacji Levels Fight League.

Na tej samej gali, swój występ zaliczył jeszcze jeden Polak – Łukasz Kulpa (3-4). Zawodnik klubu MMAtaleo Słupsk po bardzo dobrym początku, niestety przegrał z Alainem Van Der Mercktem (3-0) przez poddanie w trzeciej rundzie. 

Dodaj komentarz