Prywatna wyspa nową lokalizacją kolejnych gal UFC!!

Z powodu COVID-19 zorganizowanie gali w dużym mieście jest praktycznie niemożliwe, jednak Dana White nie zamierza zwalniać tempa. Lokalizacja na kolejne gale, która była owiana tajemnicą jest już znana i jest to PRYWATNA WYSPA.

Szef UFC w wywiadzie dla TMZ wypowiedział się odnośnie planów zorganizowania gal na swojej prywatnej wyspie:

W tej chwili mamy zapewnione miejsce na najbliższe dwa miesiące, w którym odbędzie się UFC 249. Stawiamy teraz tam wszystko. Będziemy organizować walki co tydzień. Jestem też dzień czy dwa od zabezpieczenia prywatnej wyspy. Mam prywatną wyspę, którą już sobie zabezpieczyłem. Właśnie wszystko tam przygotowujemy, zaczniemy organizować walki z udziałem zawodników z całego świata.

Prezydent UFC gwarantuje, że wszystko odbędzie pod kontrolą medyków i ze wszystkimi środkami bezpieczeństwa:

Nie mogę organizować walk zawodników z innych państw w USA więc załatwiłem prywatną wyspę. Od 18 kwietnia UFC znowu zaczyna działać. Mamy własne samoloty, będziemy nimi transportować zawodników. Wszyscy będą testowani, testowani i jeszcze raz testowani. Upewnimy się, że zawodnicy, pracownicy komisji, sędziowie, arbitrzy punktowi, ludzie od produkcji są zdrowi. Upewnimy się, że każdy jest bezpieczny przed, w trakcie i po walkach.

Dodaj komentarz