Piotr Wołowik vs. Szymon Broncel stoczą pojedynek na zasadach bokserskich na EFM SHOW!

Dwóch wojowników z sercem do walki w najmniejszej klatce stoczy pojedynek na zasadach bokserskich do upadłego!

 

Piotr Wołowik (3-3) vs Szymon Broncel (1-1) – to właśnie oni będą bohaterami tego starcia. Dwaj polscy zawodnicy nie odpuszczą i zawalczą do ostatnich sił.

 

Piotr Wołowik pochodzący z Katowic, związany z klubem Silesian Cage Club pierwszą walkę stoczył w 2013 roku na SMMA. Jego pojedynki mogliśmy obejrzeć na takich galach jak ACB, CMMA, Spartan Fight czy BA. Oprócz zawodowego rekordu, wywalczył srebrny medal na amatorskim pucharze KSW, złoty medal podczas Mistrzostw Polski ALMMA, a także srebrny medal na Ogólnopolskim turnieju MMA Full Contact w Chorzowie. Podczas Pucharu Polski MMA zajął III miejsce i do domu wrócił z brązowym medalem. Wołowik pokazując dotychczas swoje umiejętności zyskał wielu fanów, jak również pochlebne opinie. Zawodnik Silesian Cage Club zawsze zostawia całe serce na ringu, dlatego to starcie może dostarczyć dawkę naprawdę wysokich emocji.

 

Szymon Broncel rozpoczął zawodową karierę MMA później niż jego przeciwnik. Pierwszą walkę stoczył w 2019 roku, gdzie wygrał przez nokaut z Grantem Gauntem podczas AFC – walka trwała niecałe 30 sekund! Zawodnik z Bełchatowa walczył nie tylko na zasadach MMA. Podczas gali Celtic Gladiator 26 wygrał z Alanem Kwiecińskim w formule K1 zapewniając ciekawe widowisko. Szymon twardo idzie do przodu i dobrze czuje się w stójce. Jak odnajdzie się w walce na zasadach bokserskich bez rękawic? Zobaczymy 9 kwietnia!

 

CAGE MMA będzie wymagało świetnego przygotowania kondycyjnego jak i szybkościowego. Walki bez rękawic są naprawdę bardzo ciekawe, jeden cios może zdecydować o całym przebiegu walki, a obaj zawodnicy nie odpuszczą!

 

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:
DANIEL „SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:
PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI – KRZYSZTOF „BIG MAN” WIŚNIEWSKI
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

To jednak nie koniec. Następne nazwiska będą ogłaszane w kolejnych dniach.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Widzem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

Dodaj komentarz