Patrik Kincl stanie w obronie pasa wagi średniej na gali OKTAGON 35

Były rywal m.in. Roberto Soldicia, znany z występów w federacji KSW, będzie bronił mistrzowskiego pasa organizacji OKTAGON MMA.

Patrik Kincl (25-10) stał się głośnym nazwiskiem po transferze do federacji KSW w grudniu 2020 roku. Po jego dwóch pierwszych wygranych walkach, które stoczył w polskim potentacie, mówiono o nim, że może być pogromcą Roberto Soldicia. Na KSW 63 do takiego właśnie zestawienia doszło, aczkolwiek Chorwat znokautował rywala w trzeciej rundzie.

Po tych wydarzeniach, Kincl zniknął z kręgu polskiej federacji, a po czasie poinformowano o jego debiucie dla konkurencji zza miedzy – OKTAGON MMA. Z miejsca dostał miejsce w walce wieczoru gali OKTAGON 31, gdzie odebrał pas ówczesnemu czempionowi – Samuelowi Krištofić (15-4).

Dzisiaj ogłoszone zostało starcie, w którym Czech po raz pierwszy będzie musiał obronić trofeum, stając w szranki naprzeciwko doświadczonego rywala, którym będzie Alex Lohore (21-7).

https://www.instagram.com/p/CdbIOB6NXGR/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Lohore to były zawodnik m.in. takich organizacji jak Bellator czy Cage Warriors. W czesko-słowackim OKTAGONIE zadebiutował w grudniu 2020 roku i stoczył dotychczas cztery pojedynki, uzyskując z nich bilans 2-2.

Gala OKTAGON MMA 35, odbędzie się 17 września w czeskim mieście Brno. Bilety w cenie od 890 koron czeskich, można już nabyć przez portal ticketportal.cz 

 

Dodaj komentarz