Mistrz FEN-u nie zawalczy o kontrakt z UFC! Powodem, kontuzja biodra…

Niestety, mistrz FEN-u Piotr Kuberski (12-1) został zmuszony do wycofania się z udziału w show Dana White’s Contender Series. 

”Qbear”, który 29 sierpnia miał wystąpić na gali DWCS i stanąć przed ogromną szansą podpisania kontraktu z największą organizacją MMA na świecie- UFC z powodu kontuzji biodra musiał zrezygnować z występu.

  

Dla niepokonanego od dziewięciu starć zawodnika jest to duży cios, gdyż jak sam zaznaczył, występ na tym eventem był dla niego życiową szansą:

 

”Niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości

😔
Z przykrością muszę oznajmić, iż nie wystąpię na DWCS 29.08.2023b.r ‼️
Niestety odnawiająca się kontuzja biodra, którą nabyłem podczas ostatnich przygotowań uniemożliwia mi przygotowanie się do tak ważnego wydarzenia. Skraca ona okres przygotowawczy, w momencie kiedy to byłem na okresie roztrenowania‼️ Będąc w tym miejscu, gdzie jestem nie mogę wziąć walki tylko po to, by pokazać się w oktagonie UFC. Jestem profesjonalistą a sama kontuzja nie pozwala przygotować się na 100% więc jestem zmuszony odpuścić😔
Jest to decyzja moja, sztabu szkoleniowego oraz managera. To była życiowa szansa walki z Brazylijczykiem .
Chcę podziękować organizacji @fightexclusivenight bo nie torowała mi drogi do Dana White’s Contender Series!
Chcę podziękować wszystkim kibicom, za tak wiele słów wsparcia!
Cieszę się, że jestem zauważany przez największą organizacje świata! Mogę tylko obiecać, że wrócę silniejszy, a gdy tylko nadarzy się okazja z pewnością z niej skorzystam!
Ze sportowymi pozdrowieniami Piotr „Qbear” Kuberski”

Dodaj komentarz