Zawodnik Fame MMA pobity! Nagroda za wskazanie sprawców!

Wacław Osiecki, znany szerzej jako ”Wac Toja”, czyli raper oraz zawodnik freakowej organizacji Fame MMA podzielił się z fanami nieprzyjemną wiadomością!Według informacji jakie przekazał na swoich social mediach, Wacław został pobity na plaży w Łebie. Całe zajście tego incydentu oraz informację o nagrodzie za wskazanie sprawców opisał na swoim Instagramie na relacji:

”Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Wczoraj tj. 12.07 około 5:00 zostałem pobity przy głównym wyjściu na plaże w Łebie. Z napastnikami w oddali były jakieś 4 dziewczyny i 1, lub 2 starsze kobiety i 1 starszy mężczyzna + na plaży było trochę osób. Jeden niższy jakieś +170 wzrostu i ok. 28 lat chudy blondyn, krótkie włosy, oczy niebieskie. Drugi wyższy +180 myślę, że około 30 lat, dość gruby, zarośnięty, oczy piwne, złoty łańcuszek z krzyżykiem. Obaj to mieszkańcy Łeby. Ten chudy miał zdaje się czerwoną czapkę New era, białą koszulkę z czerwonymi napisami i chyba bordowe spodenki 3/4. Najprawdopodobniej chwalą się swoim dokonaniem, więc jeśli ktoś słyszał cokolwiek proszę o informacje. Za wskazanie imion, nazwisk i dokładnego adresu zamieszkania przewidziana jest nagroda 1000 złotych. Pozdr”

Warto podkreślić, że jest to kolejna taka sytuacja z udziałem freak-fighterem. Niedawno media obiegło video, na którym zawodnik Prime MMA- Jan Kapela zostaje pobity.

Dodaj komentarz