Maciej Kawulski przyłapuje złodzieja na gorącym uczynku!

Maciej Kawulski dodał dzisiaj żartobliwy film, na którym możemy zaobserwować próbę kradzieży, przez Mameda felg szefa KSW.

Obaj Panowie mają już wspólne doświadczenie w filmowaniu. Mamed Khalidov miał przyjemność wystąpić w ,,Underdogu” Macieja Kawulskiego , gdzie wcielił się w postać Deni Takaev’a. Natomiast w dzisiejszej miniprodukcji, były mistrz KSW musiał poradzić sobie w roli złodzieja!

Podczas kręcenia filmu Maciej Kawulski na gorącym uczynku przyłapuje Mameda, podczas kradzieży jego felg samochodowych. Wystraszony, zasłaniający twarz Khalidov tłumaczy wszystko brakiem funduszy, spowodowanym kryzysem wywołanego przez panującego wirusa.

,,ZŁODZIEJ W MOIM GARAŻU przyłapany na gorącym uczynku !!! Jestem oburzony, dotknięty bezczulicą, załamany. Nie ma już we mnie wiary w ludzi. Nikomu dziś nie można już ufać. Co ta kwarantanna z nas zrobiła ? Musimy się jako ludzkość opamiętać 🙏”

Ciekawostką są też wczorajsze słowa Macieja Kawulskiego. W ostatnim odcinku ,,Oktagon Live” szef KSW przyznał, że jego wielkim marzeniem jest film o historii Mameda, ponieważ chciałby ją przybliżyć szerszemu gronu. Maciej Kawulski tajemniczo powiedział, że życie Mameda miało mnóstwo ciekawych historii o których nie mamy pojęcia.

Dodaj komentarz