Prawdopodobnie poznaliśmy datę ACA 108! Starcie polsko-polskie na karcie!

Wczoraj gruchnęła nowina na którą czekali chyba wszyscy – Polskie federacje wracają do organizacji gal! Być może nie będzie jeszcze to samo, co było kilka miesięcy temu, lecz wizja obejrzenia walk na żywo przed telewizorem wydaję się być spełnieniem marzeń. KSW, FEN i Babilon, czyli największe organizacje wracają, jednak wszystko wskazuje na to, że rosyjska federacja – ACA również planuje powrót do Polski.

Początkowo gala ACA 108 miała odbyć się w Warszawie 24 kwietnia, jednak z powodu panującego wirusa wydarzenie musiało zostać odwołane. Mamy jednak dobre wieści. Na oficjalnej stronie internetowej ACA możemy zaobserwować, przy nazwiskach Daniela Omielańczuka, Piotra Strusa i Rafała Haratyka nową datę wydarzenia, a mianowicie 31 lipca.

Gala prawdopodobnie dalej utrzyma swoją pierwotną lokalizację, czyli Torwar. Widzimy, że starcie Daniela Omielańczuka vs. Rasulov i polsko-polski pojedynek, pomiędzy Piotrem Strusem, a Rafałem Haratykiem są utrzymane na karcie ACA 108. Nie wiadomo, jednak jaka zapadnie decyzja co do trzech pozostałych Polaków, którzy mieli wystąpić na gali, a mianowicie: Oniszczuk, Paczuski, Leśko. Miejmy nadzieję, jednak że zobaczymy pełny skład naszych reprezentantów na gali w Warszawie.

Dodaj komentarz