Grzegorz Szulakowski wzmacnia Artnox Fight Sport

Artur Gwóźdź założyciel grupy promotorskiej Artnox Fight Sport w dzisiejszym odcinku ,,MMA TuNajt” oznajmił, że nawiązał współpracę z Grzegorzem Szulakowskim.

,,Szuli” jedna z jedna z największych gwiazd federacji KSW ostatnich walk nie może zaliczyć do udanych. Passa trzech porażek z rzędu nie odzwierciedla, jednak umiejętności zawodnika, ponieważ jeszcze dwa lata temu walczył o pas kategorii lekkiej z Mateuszem Gamrotem. Następnie musiał uznać wyższość Marian Ziółkowskiego, kiedy to wziął walkę w zastępstwo za Gracjana Szadzińskiego. Po pojedynku oznajmił, że ostatni raz walczył z doskoku argumentując decyzję brakiem kondycji podczas starcia, przez zbyt krótki okres przygotowawczy. W ostatniej walce podjął wyzwanie ze znakomitym Shamilem Musaevem, który pokonał Szuliego już w pierwszej rundzie backfistem. Artur Gwóźdź przyznał, że dalej widzi w ,,Szulim” świetnego zawodnika i chce mu pomoc w odbudowaniu się.

,,Chce mu pomóc, żeby się odbudował i dostał jeszcze szansę od KSW. […] Grzesiu chce bić się z najlepszymi. Fajnie znowu zobaczymy w nim ikrę, bo po ostatniej walce jak go widziałem w szatni to było mi, aż przykro, bo nie było w nim tej agresji, tego szaleństwo które miał, które pokazywał we wcześniejszych walkach. Mam nadzieję, że te szaleństwo wróci i po części z tymi trenerami, zasobami i z tym co sobie dołożył, czyli z tym sztabem, który kompletuje pokaże, że jest w stanie bić się o najwyższe cele.”

Miejmy nadzieje, że Artur Gwóźdź jak mówi tak zrobi i pomoże ,,Szuliemu” wrócić na szczyt. Sama grupa Artnox Fight Sport zrzesza coraz więcej zawodników do której należą m.in: Andrzej Grzebyk, Szymon Dusza, Patrik Kincl.

Cały odcinek, gdzie gościem był również Paweł Jóźwiak możecie obejrzeć poniżej:

Dodaj komentarz