Dlaczego warto obejrzeć galę ACA 109?

Gala ACA 109 już w czwartek. Jest wiele powodów, dla których warto obejrzeć to widowisko sportowe. Oto co wskazali komentator ACA, Bryan Lacey oraz dziennikarze największych redakcji branżowych.

 

Bryan Lacey, komentator ACA

 

Jakub Madej, MMARocks

„Gala ACA 109 to wydarzenie, które sportowo może okazać się jednym z najważniejszych wydarzeń w 2020 roku w naszym kraju. Karta walk mówi sama za siebie – Omielańczuk, najlepszy ciężki w Polsce według rankingu MMARocks, Pałasz po ostatniej wygranej zadebiutował w czołowej dziesiątce, Celiński to czwarty półciężki w naszym kraju, drugi Strus i piąty Haratyk to bardzo ważna walka w kategorii średniej w Polsce, długo oczekiwany powrót Oniszczuka, Kopera, który zaskoczył wielu na ostatniej gali ACA. Poza tym naprawdę interesujące walki zawodników zza granicy. Dla niektórych może to być tylko dziesięć walk, ale patrząc na rozpiskę jest to aż dziesięć pojedynków, z których każdy ma szansę być zapamiętany na długo, a o to z pewnością postarają się wszyscy zawodnicy. Wszystko wskazuje na idealny, czwartkowy wieczór dla fanów MMA, którzy z pewnością się nie zawiodą.”

 

Martyna Celuch, InTheCage.pl

„Co może zachęcić polskiego fana MMA do zakupienia PPV na galę ACA 109? Z pewnością zacna reprezentacja naszych rodaków na karcie walk. Wiadomo, że w MMA liczy się nie tylko sport (co ACA zaczyna znakomicie rozumieć i wdrażać w komunikacji), ale też (a może przede wszystkim) emocje! A z kim jesteśmy bardziej związani, niż ze swoimi krajanami? Komu kibicujemy bardziej, jeśli nie im?I tak w sześciu na dziesięć walk zobaczymy właśnie Polaków, w tym czołówkę swoich dywizji: Daniela Omielańczuka – aktualnego pierwszego pretendenta do pasa wagi ciężkiej ACA oraz bohaterów main eventu, znakomitych zawodników do 84 kg: Piotra Strusa i Rafała Haratyka. Na karcie również wyczekiwany przez fanów debiut Kamila Oniszczuka, który wejdzie do klatki z nieskazitelnym rekordem. Czy opuści ją zwycięski? Oto jest pytanie, na które warto uzyskać odpowiedź oglądając galę na żywo! Jeśli dorzucimy do tego zamknięcie trylogii Celiński – Barnatt, starcie znanego doskonale polskim fanom Gorana Reljica (byłego mistrza KSW) z nieprzewidywalnym Nikolą Dipchikovem oraz ambitnych młodych wilków: Koperę i Pałasza, to wyłania nam się obraz ciekawie zapowiadającej się gali. Zachęcająca jest również cena PPV – zaledwie 25 zł (czyli 2,50 zł za walkę). 10 starć, 10 szans na chwałę, 10 historii wartych obejrzenia.”

 

Michał Cichy, MMA.pl

„ACA 109 zapowiada się wybornie. Trudno się dziwić w końcu ta organizacja jest jedną z najlepszych na świecie. W walce wieczoru zmierzy się dwóch czołowych polskich średnich – Strus i Haratyk, już przy takim starciu reszta karty nie musiałaby być mocna, a mamy jeszcze walkę Daniela Omielańczuka, Karola Celińskiego czy Łukasz Kopery. Szczególnie ostrzę sobie jednak zęby na debiuty Kamila Oniszczuka i Adama Pałasza, w nich widzę przyszłość kategorii półśredniej i ciężkiej. Nie pozostaje nic innego jak zakupić PPV, rozsiąść się wygodnie w fotelu i przygotować się na ekscytujący spektakl w czwartkowy wieczór.”

 

Bilety i transmisja
Gala ACA 109 odbędzie się w czwartek, 20.08.2020. w Łodzi, w DoubleTree by Hilton Hotel, a pula biletów premium na wydarzenie dostępnajest na platformie eventim.plPonieważ gala od początku była planowana jako wydarzenie studyjne, większość kibiców obejrzy jąza pośrednictwem systemu PPV. Transmisja ACA 109 startuje w czwartek o godz.19:00.Komentują Maciej Turski i Marcin Tybura. Cena PPV wynosi 25 zł. W środę o godz. 19:00 bezpłatna transmisja z oficjalnej ceremonii ważenia zawodników na fanpage’u organizacji.

Dodaj komentarz