Były zawodnik UFC zdiagnozowany z nowotworem

Mike Swick (15-6) bo o niego tutaj chodzi, w bardzo długim wpisie na Instagramie podzielił się z całym światem informacją o jego aktualnym stanie zdrowia.

 

Swick poinformował, że jego walka z chorobą trwa od 5 tygodni, dodał też, że aktualnie przyjmuje chemioterapię i bardzo mocno schudł. Mike oznajmił, że najprawdopodobniej ma nowotwór od około 7 miesięcy, a wszystko zaczęło się od spuchniętych węzłów chłonnych. Pierwsza diagnoza nic nie wykazała, więc stwierdził, że to efekt uboczny po szczepieniu na COVID-19.

Były zawodnik UFC, napisał również, że będzie informował o postępach w leczeniu, gdyż chce żeby ludzie zobaczyli jak pokonuje chorobę:

 

„Więcej informacji na temat mojego stanu zdrowia będę wiedział za tydzień, ale postanowiłem tego nie ukrywać. Chce żeby wszyscy zobaczyli jak pokonuje nowotwór i wracam w 100% do zdrowia. Bądźcie czujni…”

 

Mike „Quick” Swick był jednym z uczestników pierwszego sezonu ‘The Ultimate Fighter” oraz brał udział w 15 pojedynkach dla UFC w latach 2005 – 2015.

 

M.G.

Dodaj komentarz