Nowa federacja freakowa? Tak, ale na zupełnie szalonych zasadach!

Na Instastories kilku popularnych influencerów, między innymi Alana Kwiecińskiego możemy zobaczyć krótki materiał, który możemy potraktować jako zapowiedź kolejnego głośnego projektu!

 

Na rynku sportów walki mamy już wiele freakowych organizacji i powoli zaczyna brakować miejsca dla kolejnych. Ten projekt jednak w Polsce będzie nowością, mowa tutaj o walce jedną ręką, podczas gdy druga musi znajdować się na drążku umiejscowionym na stole. Już jedna organizacja – ‘HOLD’n’HIT’ próbowała w naszym kraju spopularyzować nową formułę walki, jednak ich gala nie odbiła się szerszym echem. Czy sukces odniesie ‘One Fist’? Sam pomysł ma na pewno spory potencjał marketingowy, możemy dostrzec że w jego promocje zaangażowały się osoby z dużą rozpoznawalnością jak wspomniany wyżej Alan Kwieciński, raper znany pod pseudonimem ‘Polski Bandyta’ czy ‘Dzik’ z ‘Warsaw Shore’. Dodatkowo brutalne zasady, które dopuszczają tylko jedno zakończenie walki – nokaut, mogą również elektryzować widzów. Niektórzy fani żartobliwie stwierdzają, że idealnie do tej formuły walki nadaje się Jacek Murański, który jak sam mówi podczas ostatniego pojedynku 'walczył jedną ręką’.

 

Czy waszym zdaniem projekt jest interesujący i ma prawo na stałe zaistnieć w  branży? A może podzieli los swojego poprzednika?

D.B

Dodaj komentarz