Błachowicz zapytany o walkę z Adamkiem, nie mówi NIE!

 Pretendent do mistrzowskiego pasa UFC Jan Błachowicz był dziś gościem Andrzeja Kostyry w jego programie. Jedno z pytań dotyczyło potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem, Błachowicz na pytanie odpowiedział:

„Jest tak samo jak trzy lata temu, ale teraz jest więcej przeszkód. Po pierwsze ja mam kontrakt z UFC i nie mogę walczyć poza organizacją. Myślę tylko i wyłącznie o walce z Jonem Jonesem, nic innego mnie nie interesuje. Ale jeśli musiałbym czekać na walkę o pas z rok, albo ponad rok i UFC by się na to zgodziło, to bym taką walkę zrobił, ja jestem na tak.
Teraz pytanie czy ktoś chciałby to zorganizować i czy ktoś chciałby za to zapłacić. Poza tym pytanie czy Tomasz Adamek chciałby takiej walki. To, że ja bym wyrażał chęć, to jest dopiero 5 procent takiego sukcesu.
Trzeba podjąć temat i zobaczyć jak daleko zajdą te tematy.”

Co ciekawe Robert Złotkowski już w 2017 roku mówił, że byłby chętny na tę walkę, ostatecznie nic z tego wtedy nie wyszło.

Obecnie Jan skoncentrowany jest wyłącznie na walce o pas z Jonem Jonesem, więc prawdopodobieństwo tego, że dojdzie do tej walki jest małe. Adamek zapowiedział, że w lipcu zawalczy po raz ostatni w swojej karierze więc to kolejna przeszkoda w zrobieniu tej walki.

 

Dodaj komentarz