Artem Lobov pozywa Conora McGregora!: „The Notorious” chce z nim zawalczyć na ulicy!

Artem Lobov pozywa Conora McGregora!: „The Notorious” chce z nim zawalczyć na ulicy!

Kiedyś przyjaciele, a dzisiaj wrogowie. Artem Lobov (13-15-1, 1 N/C) pozwał swojego byłego znajomego Conora McGregora (22-6) na dużą kwotę, a w odpowiedzi na to Irlandczyk rzucił wyzwanie Artemowi do walki na ulicy.

 

Wszystko poszło o udziały Conora w marce popularnej whiskey Proper Twelve. Według Rosjanina mieszkającego na co dzień w Irlandii to on jest głównym pomysłodawcą i inicjatorem produkcji tego alkoholu. Do tego miał zostać rzekomo słabo wynagrodzony i za to aktualnie będzie domagał się sporego zadośćuczynienia.

McGregor natomiast w wiadomości zamieszczonej w mediach społecznościowych przyznał, że Lobov złożył pozew, ale proponuje wyjaśnić ten konflikt na pięści, na ulicy:

„Jest to wyzwanie do walki Artema Lobova. Wyzywam cię do walki dzisiaj o 22:30 w SBG Concorde i zawalczymy o bardzo dużo. Przeglądanie przez wiadomości prawników, którzy piszą o zniesławieniu i pozwie? Jesteś malutki. Zobaczymy się dzisiaj przed SBG Concorde o 22:30 i zawalczymy o bardzo dużo. Odpowiedz na to j*bane wyzwanie.”

https://www.instagram.com/p/Clj-oTepo3i/

Dodaj komentarz