Canelo zagroził Messiemu? Zawodnik UFC stanął w obronie piłkarza: Zadzierasz z Messim, zadzierasz z całą Argentyną!

Canelo grozi Messiemu? Zawodnik UFC stanął w obronie piłkarza: Zadzierasz z Messim, zadzierasz z całą Argentyną!

Saul Alvarez (58-2-2, 39 KO) nie był zadowolony ostatnim zachowaniem Leo Messiego. Meksykański bokser po obejrzeniu nagrania z szatni Argentyny zagroził Messiemu iż lepiej, żeby go na żywo nie spotkał. Na te słowa odpowiedział jeden z Argentyńskich zawodników UFC – Santiago Ponzinibbio (28-6).

 

Cała sprawa dotyczy sytuacji, która miała miejsce po ostatnim meczu Meksyku z Argentyną, który to wygrała drużyna Leo Messiego i spółki 2:0. Po spotkaniu pojawiło się nagranie z szatni, podczas którego Messi miał rzekomo kopnąć koszulkę reprezentacji Meksyku. Dość spora rzesza internautów zaznaczała, że stało się to wszystko przez przypadek, w momencie kiedy Argentyńczyk ściągał buta, lecz Canelo w to nie wierzy. Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

A tak zareagował na to Alvarez:

„Widziałem Messiego, który wycierał podłogę naszą koszulką i flagą? Powinien się modlić, żebym go nie znalazł!”

 

Na słowa Meksykańskiego pięściarza odpowiedział Argentyński zawodnik z UFC, Santiago Ponzinibbio, który wstawił się za Messim:

„Wszyscy, którzy znają Messiego wiedzą, że jest doskonałym sportowcem i pełen szacunku. Zagrał doskonały mecz. Byłem zdenerwowany. Bracie, jeśli chcesz walczyć, to jestem gotowy, ale zostaw Messiego w spokoju. Zadzierasz z Messim, zadzierasz z całą Argentyną. Zostaw chłopaka.”

Dodaj komentarz