Zmiany w karcie walk sobotniej gali Fame: Reborn!

Takiego obrotu sytuacji mało kto się spodziewał! Na sześć dni przed galą Fame: Reborn nastąpiły zmiany w karcie walk!

W dwóch starciach łódzkiej gali doszło do zmian. Planowane zestawienia Greg vs. Polak oraz Natan vs. Maślana nie odbędą się na tym evencie. Lecz to nie oznacza, że 9 grudnia w Łodzi nie zobaczymy czwórki Panów.

Organizacja freakowa postanowiła podmienić rywali i w sobotę zobaczymy pojedynek Adriana Polańskiego z Natanem Marconiem oraz Kuby Maślanki z Grzegorzem Gancewskim.

”Zaczniemy od podmianki przeciwników. Sporo się wydarzyło w ostatnich dniach, a lista wrogów Natana stale się wydłuża. Każdy, kto śledzi postać Boga Estetyki, wie, jaka jest geneza konfliktu z weteranem freakowych pojedynków – Polakiem. Tu nie było innej opcji niż postawienie tych dwóch Panów naprzeciw siebie w oktagonie FAME. Obaj zawodnicy przystali na pierwszą rundę w K1, natomiast dwie pozostałe zawalczą w MMA.

Drugą zmianą jest pojedynek Grega z Maślaną Dwaj debiutanci będą mieli okazję stanąć naprzeciwko siebie. Greg podejmie się wyzwania pokonania Maślany, który będzie miał przewagę masy AŻ 20 KG.Jednakże dla każdego z nich jest to nowe wyzwanie, a w oktagonie wydarzyć może się wszystko! 9 grudnia przekonamy się, która z nowych twarzy FAME odrobiła lepiej zadanie domowe.”

Dodaj komentarz