Zmiany w karcie walk gali Prime Show MMA 2 na ostatniej prostej!

Już w tę sobotę odbędzie się druga gala Prime MMA. W walce wieczoru obejrzymy Normana Parke’a, który zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim, powracającym po ponad dwuletniej przerwie. Do tej pory myśleliśmy, że karta walk jest dopięta na ostatni guzik, lecz na ostatniej konferencji dowiedzieliśmy się, że kilka dni przed galą doszło do kilku zmian.

Z pierwotnego fight cardu wypadły trzy pojedynki. Piotr Kałuski miał zmierzyć się z ,,Redem”, lecz ten trafił do szpitala w skutek udaru i nie może przystąpić do pojedynku. Piotrek został bez rywala, ale federacja znalazła świetne zastępstwo i stworzyła nowe zestawienie.

Rywalem Kałuskiego został Marcin Wrzosek. ,,Polish Zombie” miał pierwotnie zmierzyć z ,,Arabem”, lecz ten musiał wycofać się z walki z powodu choroby. Gdy obaj panowie zostali bez przeciwników, federacja wpadła na pomysł stworzenia walki Dawida z Goliatem. W tym starciu przewaga wagi może wynieść 70 kg na korzyść Piotra. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Kolejnym zawodnikiem, który musiał wycofać się z udziału w gali jest Damian Graf, który miał zmierzyć się z Maciejem Ratajem. W miejsce ,,Dzika” wszedł Mikołaj ,,VanDal” Rdzanek, a starcie odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Obaj przegrali swoje ostatnie pojedynki, więc będą zmotywowani, żeby wrócić na pasmo zwycięstw.

Pełna karta walk Prime Show MMA 2 poniżej:

Norman ”Stormin” Parke vs Grzegorz ”Szuli” Szulakowski
Damian ”Stifler” Zduńczyk vs Sergine ”Bombardier” Ousmane Dia
Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak – formuła K-1 w małych rękawicach
Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski – formuła K-1 w małych rękawicach
Adam Soroko vs Paweł ”Tybori” Tyburski – formuła K-1 w małych rękawicach
Michał ”Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan Patecki
Jaś Kapela vs Konrad ”Skolim” Skolimowski
Jakub ”Hecman” Rygiel vs Dawid Ambro – boks w małych rękawicach
Sebastian ”Ztrolowany” Nowak vs Marcin ”Mielonidas” Makowski
Mateusz ”Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Maciej Rataj vs Mikołaj ”VanDal” Rdzanek

 

 

Dodaj komentarz