Zbliża się koniec wielkiej historii? ”Pudzian” skomentował porażkę!

Weteran KSW- Mariusz Pudzianowski skomentował za pomocą social mediów swoją dotkliwą porażkę z byłym pretendentem do mistrzostwa świata wagi ciężkiej w boksie Arturem Szpilką. 

Podczas sobotniej gali XTB KSW: Colloseum II swój kolejny, już dwudziesty dziewiąty pojedynek stoczył Mariusz Pudzianowski. Niestety, starcie to nie poszło po myśli ”Pudziana”. 46-letni zawodnik mimo dominacji w pierwszej rundzie, w drugiej został znokautowany przez Artura Szpilkę i zanotował dziewiątą porażkę w swojej czternastoletniej karierze.Chwilę po walce, Mariusz postanowił skomentować swoją potyczkę ze ”Szpilą”, gdzie przyznał, że głupotą było pójście na wymianę stójkową z Arturem. Oprócz tego, Pudzianowski wyznał, że jego kariera zmierzą ku końcowi i są to jego ostatnie podrygi:

”Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie zachciało mi się boksować. Trener mówił do mnie, żebym nie boksował pod żadnym pozorem z zawodowym bokserem. To tak jakby Artur chciałby się ze mną szarpać w zapasach. Ja oczywiście swoje i kara musiała mnie spotkać. Taki jest sport, jeśli nie słuchasz narożnika. Teraz chwila odpoczynku i wracam na swoje tory. Póki co nie myślę jakie mam plany na przyszłość. Jak już mówiłem wcześniej, są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie. Pozostaje niedosyt, ale takie jest MMA. Jak już wspomniałem waga ciężka jest nieprzewidywalna, wszystko może się zdarzyć. Wygrał lepszy, więc wojuj Artur.”

Dodaj komentarz