XTB KSW 89: Michał Domin zdecydowanie wypunktował Wojciecha Kazieczkę!

W walce otwarcia gali w Gliwicach doszło do pojedynku dwóch utalentowanych zawodników młodego pokolenia. W konfrontacji tej Wojciech Kazieczko starł się z Michałem Dominem.

Michał Domin od początku próbował narzucić swój styl walki, aby odbierać rywalowi przestrzeń do ataków. Szukał klinczu i zapasów pod siatką. W końcu obalił i znalazł się na macie w górnej pozycji. Wojciech Kazieczko próbował poddania łapiąc rywala w duszenie, ale nie udało mu się skończyć przeciwnika na macie. Domin do końca rundy pozostał w górnej pozycji.Michał Domin w drugiej rundzie ponownie od samego początku ruszył do ataku i szybko obalił przeciwnika. Do końca drugiej odsłony konsekwentnie kontrolował Kazieczkę na macie i atakował ciosami. Wojciech ponownie próbował poddać Michała, ale i tym razem nie udała mu się ta sztuka.

Kazieczko w ostatniej odsłonie walki dobrze atakował ciosami i w końcu obaj zawodnicy poszli na otwartą wymianę w stójce. Ostatecznie jednak Domin obalił Kazieczkę i ponownie kontrolował przebieg walki w parterze, aż do kończącego gongu.

Po trzech rundach walki sędziowie zwycięzcą wskazali Michała Domina.

Dodaj komentarz