Wotore 2: Samociuk kontra Załęcki! Zwycięzca pierwszego turnieju zmierzy się z zawodnikiem, którego zastąpił

Historia zatacza krąg i daje drugą szansę! 23 maja podczas WOTORE 2 odbędzie się superwalka, w której sensacyjny zwycięzca pierwszego turnieju Marek Samociuk zmierzy się z Denisem Załęckim – człowiekiem, którego w ostatniej chwili zastąpił na liście startowej pierwszej edycji.

Denis nie mógł wziąć udziału w turnieju z powodu aresztowania na kilka dni przed pierwszą edycją WOTORE – przypomina Maciej „Sowa” Browarski, jeden z organizatorów. – Obiecaliśmy wówczas, że po wyjściu na wolność zawodnik otrzyma od nas kolejną szansę. Dotrzymujemy słowa. Jego rywalem w superwalce rozgrywanej poza turniejem będzie Marek Samociuk, zwycięzca pierwszego WOTORE. Jeden ma sporo do udowodnienia, a drugi chce utrzymać wypracowaną reputację. Spodziewam się zaciętej, ostrej potyczki w ich wykonaniu!

Wielu fanów uważa, że właśnie ten pojedynek mógłby stanowić finał turnieju. 24-letni Samociuk mierzy 188 cm wzrostu i waży niecałe 100 kilogramów. Nieoczekiwane zwycięstwo na WOTORE przyniosło mu nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych, ale pomimo tego triumfator pozostaje głodny walki i kolejnych laurów. Jego pochodzący z Torunia rywal jest o 2 cm niższy, lecz góruje nad Samociukiem wagą o ok. 10 kilogramów. Czy siła Denisa Załęckiego zaważy w pojedynku, który zakończyć może tylko poddanie albo nokaut?

WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!

Dodaj komentarz