Vicente Luque pokonuje Niko Pricea. Sędzia przerywa pojedynek.

Vucente Luque ponownie pokonuje Niko Pricea. W pierwszym pojedynku obu panów, Brazylijczyk poddał w drugiej rundzie Pricea. W pojedynku rewanżowym, Luque potrzebował więcej czasuna pokonanie Amerykanina. Lekarz nie dopuścił Niko Pricea do dalszejwalki, przez opuchnięcie, które spowodowało zamknięcie oka.

Panowie od początku poszli na wymianę pojedynczych ciosów. Zawodnicy uderzają raz po raz trafiając siebie wzajemnie. Luque posyła kilka niskich kopnieć na Price odpowiada kopnięciem na głowę. Price, trafia Luque kilkoma ciosami, sprowadza walkę do parteru, w parterze Price próbował zapiąć duszenie, Luque wyszedł z próby duszenia, podnosząc się do stójki.

Luque, zaczyna od niskich kopnięć. Price trafia Brazylijczyka, po czym Luque nie intencjonalnie fauluje, kopiąc Niko Price w krocze. Luque unika i dobrze kontruje, Pricea. Price klinczuje, lecz Vicente Luque zrywa, i panowie dalej biją się w stójce. Na twarzy Niko Pricea, widać ślady po ciosach Brazylijczyka.

Obraz trzeciej rundy bardzo podobny, Luque zaczyna kilkoma celnymi ciosami. Kilka ciosów prawy na prawy, lecz to na twarzy Pricea, widać pierwsza krew. Obroniona próba obalenia przez Brazylijczyka. Luque trafia Pricea, po którym kładzie się na mate. Amerykanin mocno zmęczony wstaje, lecz sędzia przerywa walkę aby lekarz mógł sprawdzić rozcięte i opuchnięte oko zawodnika. Sędzia po konsultacji z lekarzem przerywa walkę którą przed czasem wygruwa Vicente Luque.

Dodaj komentarz