„To definitywnie koniec”- Lil Masti oficjalnie kończy współprace z Fame MMA! Zawalczy dla innej organizacji!

Była mistrzyni federacji Fame MMA oficjalnie kończy współpracę! Zapowiada walkę w innej organizacji jeszcze w pierwszej połowie tego roku!

Popularna „Lil Masti” to była mistrzyni federacji Fame MMA. Dla tejże organizacji stoczyła jedną walkę, którą wygrała, pokonując Martę Linkiewicz już w pierwszej rundzie.

Podczas ostatniej konferencji przed galą Fame MMA 9, włodarze oficjalnie pozbawili Aniele Bogusz pasa mistrzowskiego, ze względów finansowych oraz braku dogadania się stron.

W wywiadzie dla naszego portalu, „Lil Masti” oficjalnie ogłosiła rozstanie z organizacją Fame MMA, zapowiadając przy tym walki dla innych organizacji, jeszcze w pierwszej połowie tego roku:

„Jest to definitywny koniec mojej przygody z federacją Fame MMA. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ ja z takimi osobami nie chce mieć nic wspólnego. Z federacją, która kieruję się takimi wartościami i która nie ma tak na prawdę żadnych zasad. To ja się trzymam od takich ludzi z daleka”

Ja szukać nowej federacji nie muszę. Do mnie przychodzą sami z propozycjami. Ja się rozglądam teraz. Chodzę, wybieram. Gwarantuję, że w przeciągu tego półrocza zobaczycie mnie w oktagonie”

Cały wywiad:

Dodaj komentarz