THE WAR 3: ZNAMY PEŁNĄ ÓSEMKĘ W TURNIEJU INDYWIDUALNYM – ZAWODOWCY BĘDĄ WALCZYĆ Z ULICZNIKAMI!

Organizatorzy gali THE WAR 3 ogłosili pełny skład uczestników trzeciego turnieju mężczyzn na gołe pięści. Na starcie stójkowych zawodów staną fighterzy specjalizują się w różnych dyscyplinach – od karate kyokushin i muay thai po K-1 i MMA. Ósemka wojowników już 26 listopada powalczy o nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Całą kasę zgarnie zwycięzca, reszta obejdzie się smakiem! Transmisja tylko w PPV.
26 listopada na THE WAR 3 odbędzie się także 4-osobowy turniej bokserski kobiet na gołe pięści oraz trzy walki grupowe. GLADIATORZY staną do zaległego starcia 3vs3 z ekipą WARRIORS. Debiutantki z VIPERS zmierzą się z dziewczynami z DEVILS, a w pierwszej w historii walce 5vs5 DEMONY zetrą się z WILKAMI.

W turnieju 1vs1 mężczyzn na starcie stanie 8 fighterów. Powrócą znani poprzednich edycji KORNIK oraz FURIAT, zobaczymy też nowe twarze. Do grona faworytów zaliczać się będą dwumetrowy karateka SOROKO, który niedawno opuścił zakład karny oraz zaprawieni w bojach SZACHTA GOKU. Nikt naprawdę nie wie, czego należy się spodziewać po przybywającym z Hiszpanii WOJTASIE, a zawodowcy ROSA i McGREGOR zamierzają sprawdzić swoje doświadczenie w nowej formule.

– Chcę się przekonać, ile warte są moje tytuły zdobyte w rękawicach. To będzie prawdziwa walka na gołe pięści, bliższa ulicy. Jestem gotowy na to wyzwanie! – zapewnia Maciej „McGREGOR” Grzegorzewski. – To będzie nowy początek THE WAR. Chcemy dać fanom naprawdę mocny produkt i zaprezentować nową jakość – mówi pomysłodawca projektu Denis „BAD BOY” Załęcki, który ze wsparciem firmy PROFINANS organizuje galę THE WAR 3. Transmisja tylko w systemie PPV. Do 21 listopada można dokonać zakupu w rabatowej cenie 24,99 PLN.

Karta walk THE WAR 3:

– 8-osobowy turniej 1vs mężczyzn (K-1 + łokcie + głowa)
– 4-osobowy turniej 1vs1 kobiet (boks): WOJOWNICZKA – LILA – SASHA – DZIKUSKA
– Walka 3vs3 kobiet: VIPERS vs DEVILS
– Walka 5vs5 mężczyzn: DEMONY vs WILKI
– Walka 3vs3 mężczyzn: GLADIATORZY vs WARRIORS

____

OFICJALNY ZWIASTUN THE WAR 3:

YouTube – https://youtu.be/6B3qIF-o3is

Więcej o The WAR:

Dodaj komentarz