Syguła o sparingach z Zusje: „Bije bardzo mocno jak na zawodniczkę freak fight!”

Zusje Astafiewa już za pięć dni na hali High League w Ergo Arenie stoczy swój kolejny pojedynek. Na zasadach brutalnego boksu birmańskiego zmierzy się z Anielą „Lil Masti” Bogusz.

Dla samozwańczej królowej freak fightu będzie to druga walka pod sztandarem organizacji Malika Montany, z kolei dla Zusje, która do tej pory walczyła pod szyldem FAME będzie to pierwsza wyprawa po wygraną w innej organizacji.

Lethwei po raz pierwszy pojawi się w polskich freak fightach. Tym razem do jakże krwawego i zaciętego boju przygotowuje Zusje aktualny Mistrz FEN wagi piórkowej – Kacper Formela, który na materiale „HIGH League 3: Dzień z Zusje” zapowiada, że jego podopieczna będzie nową królową freak fightu, zaznacza przy tym, że Zusje daje z siebie wszystko na każdym treningu i bardzo wierzy w jej zwycięstwo, podkreślając, iż jest o nią całkowicie spokojny.

To jednak nie wszystko.

Zusje w trakcie przygotowań do tej nietypowej konfrontacji sparowała z profesjonalną zawodniczką MMA – Klaudią Sygułą, która swoje boje toczy pod sztandarem Armii Fight Night. Reprezentantka poznańskiego ANKOSu jest na fali trzech zwycięstw z rzędu, cały czas pozostając w prężnych przygotowaniach do kolejnych pojedynków. Oto, w jaki sposób wypowiada się odnośnie sparingów jednej z bohaterek nadchodzącej gali High League:

„Zusje jest w świetnej formie! Nie powiedziałabym, że jest to poziom freak fight – Lil Masti będzie miała duże kłopoty, jeśli Zusje ją trafi!”

Dodaj komentarz