Sterling vs. Aldo już niedługo? – „Czekam aż podpiszesz kontrakt”

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo może dojść do świetnego pojedynku o pas wagi koguciej! Aktualny mistrz, Aljamain Sterling (21-3) miałby zmierzyć się z Jose Aldo (31-7) w swojej drugiej obronie.  Według Aldo, jedyne co zostało do zrobienia to podpisanie kontraktu przez Amerykanina.

 

Wszystkie te informacje podał Brazylijczyk, dzisiaj w nocy na swoim Twitterze:

„Aljamain, Czekam na aż podpiszesz kontrakt na naszą walkę. Nie ma wątpliwości, że fani chcą zobaczyć tę walkę. Jesteśmy aktualnie dwoma najlepszymi kogucimi w UFC”.

 

Wieloletni mistrz dywizji piórkowej również wbił szpilkę w TJ’a Dillashawa i Henry’ego Cejudo, którzy są wymieniani jako inni pretendenci do starcia z „Funk Masterem”:

„Niech reszta chłopaków walczy ze sobą i wyzywa się w internecie. Moim zdaniem nie ma sensu pozwolić komuś kto był zawieszony na 2 lata za oszukiwanie, walczyć o pas, po wygraniu przez niejednogłośną decyzję walki, którą moim zdaniem przegrał.”

 

„Ten drugi jest klaunem, który udawał przejście na emeryturę tylko po to, żeby bardziej napełnić swój portfel – to jednak nie wyszło i teraz chce walki o pas, po 2 latach nieobecności (oraz braku testów od USADY)”.

Dodaj komentarz