Scott Askham zapowiada powrót do klatki KSW!!

Niewidziany od pół roku w klatce Brytyjczyk, zapowiada powrót do klatki KSW. Nie wiadomo jeszcze z kim oraz kiedy powróci Scott Askham, ale pewnie będziemy mogli liczyć na hitowy pojedynek z udziałem mistrza kategorii średniej.

W kontekście Brytyjczyka mówi się o dwóch pojedynkach, pierwsza walka to rewanżowy pojedynek z legendą KSW Mamedem Khalidovem, który nawołuje do rewanżu i chciałby aby pojedynek miał status mistrzowski. W pierwszym pojedynku obu panów lepszy okazał się Scott wygrywając jednogłośną decyzją sędziów. Drugie starcie to walka o pas kategorii półciężkiej, której mistrzowski pas posiada Tomasz Narkun. Obaj panowie wyrazili chęć takiego starcia oraz federacja chciała by takiego medialnego pojedynku.

Nie można też zapomnieć o innych zawodnikach federacji KSW, najlepszą passę wygranych  w KSW obecnie ma Cezary Kęsik który w największej polskiej organizacji wygrał ostatnie dwa pojedynki. Jest również niezwykle mocny były mistrz ACB Albert Duraev, który wciąż czeka na debiut w polskiej organizacji.

Czekamy więc na oficjalne ogłoszenie ogłoszenie przez federacje następnego pojedynku Scotta Askhama. A wy z kim chcielibyście zobaczyć mistrza kategorii średniej?

 

Dodaj komentarz