Rozkład jazdy na ten tydzień (24-31.08)

Zaczynamy bardzo intensywny tydzień w sportach walki. Przed nami świetne wydarzenia sportowe, których nie można przegapić.

 

czwartek 27.08

W czwartek o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie prasowe przed KSW 54. Zapraszamy na nasz kanał na You Tube, pojawi się tam kilka ciekawych wywiadów z bohaterami gali.

Drugim wydarzeniem będzie ważenie przed galą Babilon MMA 15 o godzinie 16:30 w Hotelu Ossa. Transmisja w Polsat Sport News.

 

piątek 28.08

W piątek będziemy mogli obejrzeć oficjalne ważenie przed KSW 54, które odbędzie się w Galerii Młociny o godzinie 18:00. Transmisja z tego wydarzenia tradycyjnie na You Tube i Facobook’u.

Oprócz tego, odbędzie się drugi turniej Gromda Fight Club, gdzie zwycięzca turnieju zmierzy się z triumfatorem pierwszej edycji Krystianem ,,Tysonem” Kuźmą. Turniej zacznie się o godzinie 20:00 i transmitowany będzie w systemie PPV

Rozpiska turnieju Gromda 2:

Rafał ,,Łazar” Łazarek vs Jarek ,,Dzidziuś” Juncher

Miłosz ,,Ali” Wodecki vs Łukasz ,,GOAT” Parobiec

Artur ,,Chuligan” Tomala vs Mateusz ,,Don Diego” Kubiszyn

Dariusz ,,Kojot” Rzepiński vs Dawid ,,Maximus” Żółtaszek

Super fighty:

Denis ,,Bad Boy” Załęcki vs Daniel ,,Dziku” Soczyński

Michał ,,Boyka” Walczak vs Krzysztof ,,Żołnierz” Ryta

 

Czeka nas również 15-sta odsłona Babilon MMA, na której zawalczą m.in Daniel Skibiński, Łukasz Sudolski i uczestnik programu ,,Tylko Jeden”, Bartek Gładkowicz. Gala zaplanowana jest na godzinę 20:00. Transmisja na kanałach Polsatu.

 

Karta walk gali Babilon MMA 15:

Daniel Skibiński vs Kirill Medvedovski

Łukasz Sudolski vs Mario Zgela

Olga Michalska vs Weronika Zygmunt

Bartłomiej Gładkowicz vs Robert Maciejowski

Dawid Śmiełowski vs Hubert Sulewski

Patryk Trytek vs Igor Wojtas

Piotr Kacprzak vs Hubert Lotta

 

sobota 29.08

 

W sobotę o godzinie 20:00 odbędzie się gala KSW 54. W zmienionej walce wieczoru, gdzie pierwotnie miał zawalczyć Shamil Musaev, lecz kontuzja wyeliminowała go ze starcia o pas, zmierzą się Mateusz Gamrot i Marian Ziółkowski. W Co-Main Evencie zawalczy były pięściarz, Izu Ugonoh. Zmierzy się z nim Quentin Domingos. Gala transmitowana będzie wyłącznie w PPV.

Pełna karta walk KSW 54:

 

Mateusz Gamrot vs Marian Ziółkowski

Izu Ugonoh vs Quentin Domingos

Michał Andryszak vs Michał Kita

Maciej Kazieczko vs Karlo Caput

Paweł Polityło vs Bogdan Barbu

Łukasz Rajewski vs Bartłomiej Kopera

Adam Niedźwiedź vs Kacper Koziorzębski

Sebastian Rajewski vs Armen Stepanyan

 

Noc z soboty na niedzielę 29-30.08

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się gala UFC Fight Night 175. W walce wieczoru zawalczą Anthony Smith i Aleksandar Rakic. Na gali zawalczy również były mistrz wagi półśredniej, Robbie Lawler.

 

niedziela 30.08

Na koniec wspaniałego tygodnia, będziemy świadkami drugiej konferencji Fame MMA, na której z pewnością będziemy świadkami świetnych dialogów. Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się na Facebooku i You Tube’ie Fame MMA.

Będzie to bardzo intensywny tydzień. Zapraszamy do śledzenia naszych Social Mediów, oraz strony, gdzie będziemy dla was relacjonować wszystkie wydarzenia.

Dodaj komentarz