Robert Bryczek i Adam Pałasz zawalczą na gali OKTAGON 37 w Ostrawie!

Tuż po zakończeniu odbywającej się w ostatnią sobotę gali OKTAGON 35, czeska federacja opublikowała w swoich mediach społecznościowych część karty walk wydarzenia o numerze 37. Zobaczymy na niej dwóch Polaków.

Już jakiś czas temu, czeska organizacja OKTAGON zdradziła nam datę i walkę wieczoru gali OKTAGON 37 pomiędzy Davidem Kozma (30-11) a Kaikiem Brito (15-4), która odbędzie się 3. grudnia w Ostrawie.

Wczoraj rozpiska wzbogaciła się o kolejne, zatwierdzone starcia i jak możemy zobaczyć na zdjęciu, pojawiło się na niej dwóch reprezentantów Polski. W pierwszej kolejności, Robert Bryczek (13-5) skrzyżuje rękawice z Abdelem Drialem (7-1) a następnie Adam Pałasz (7-1) podejmie Tadeja Dajčmana (5-2).

https://www.instagram.com/p/Cip4LqxstFU/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Zanim dojdzie do występu Roberta Bryczka w czeskiej federacji, ten już za tydzień stoczy pojedynek z Mateuszem Strzelczykiem (11-12-1) na gali MMA Attack 4 w Będzinie, jednakże wygląda na to, że jego kontrakt z OKTAGON MMA nadal jest aktualny. Bielszczanin walczył dla czeskiego potenanta już cztery razy. Jego przeciwnik, debiut w tejże federacji zaliczył w 2021 roku, a grudniowy pojedynek będzie jego drugim pod jej sztandarem.

„Adaś z Jawora” – bo taki przydomek przybrał Pałasz, w imponującym stylu dołączył w szeregi organizacji, nokautując swojego rywala w pierwszej rundzie podczas czerwcowej gali OKTAGON 33. Tym razem będzie miał jednak trudniejsze zadanie, bowiem Dajčman to obecnie numer 1 w oficjalnym rankingu wagi ciężkiej federacji OKTAGON. Słoweniec jest na fali trzech zwycięstw z rzędu, odprawiając między innymi po drodze z kwitkiem innego Polaka – Kamila Minde (7-3).

Warto dodać, że czeskie miasto Ostrawa znajduje się jedynie około 15 kilometrów od granicy z Polską. Bilety do nabycia poniżej:

https://www.ticketportal.cz/event/OKTAGON-Ostrava-180171

Dodaj komentarz