„Pora wracać…”- Andrzej Grzebyk zapowiada powrót do klatki KSW! Walka z Soldiciem wisi w powietrzu!

Zawodnik wagi półśredniej KSW Andrzej Grzebyk na swoich social mediach zapowiada szybko powrót do klatki KSW! Starcie o pas z Roberto Soldiciem na horyzoncie!

Andrzej Grzebyk(17-3) to aktualny zawodnik KSW. W swojej ostatniej walce podczas KSW 53 w fenomenalnym stylu, na początku drugiej rundy znokautował Tomasza Jakubca(10-3). Niewykluczone, że były podwójny mistrz organizacji FEN tym zwycięstwem otworzył sobie drogę do walki o pas KSW kategorii półśredniej z Roberto Soldiciem(17-3)!

Andrzej na swoim instagramie opublikował bardzo wymowny wpis, w którym informuje swoich fanów, że niedługo kolejny raz zobaczymy go w klatce KSW:

„Pora wracać…”

Ten wpis może sugerować, że Grzebyka zobaczymy podczas 55 edycji gali KSW. Pytanie zatem kto będzie rywalem Andrzeja?

Wydaję się, że z racji dużych sukcesów w federacji FEN oraz ze względu na świetny przebieg debiutu w KSW, będzie on kolejnym pretendentem do pasa kategorii półśredniej. W kolejce po złoto wagi do 77 kilogramów swoją obecność zgłasza również Michał Pietrzak(9-4), który również podczas gali KSW 53 zaliczył bardzo efektowne zwycięstwo. Jednak z uwagi na to, że Michał mierzył się już z Roberto, bliżej jestem przyznania Andrzejowi statusu pretendenta.

Kto zatem zostanie najbliższym rywalem Grzebyka? Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenia KSW i być może poznamy go podczas sobotniej edycji KSW 54.

 

Dodaj komentarz