Popek powraca do klatki!? KSW? Fame MMA?- „Król Albani” szlifuje formę!

Popek zasypuje fanów filmikami z treningów. Niemal każdy filmik na jego instagramie jest właśnie z przygotowań!

Dla organizacji KSW popularny „Król Albani” stoczył cztery walki. Ostatni raz Popek w klatce KSW widziany był podczas KSW 45 w 2018 roku, gdzie w 2 rundzie musiał uznać wyższość o wiele młodszego Erko Juna. Dla Popka była to trzecia porażka w KSW. Po tej przegranej ogłosił zakończenie swojej kariery sportowej. Jednak w ostatnim czasie można zauważyć, że Popek na poważnie wrócił do treningów i wielce prawdopodobne, że już niedługo będziemy oglądać powrót gwiazdy sceny hip hopy do klatki.

https://www.instagram.com/p/B_nSljph13v/

Sam Maciej Kawulski zapowiedział, że chętnie przywitał by z powrotem Popka w KSW:

„Popek szczególnie ostatnio prezentuje większą aktywność fizyczną. Dałby jeszcze wiele emocji ludziom. Ja bym bardzo chciał, żeby wrócił. Uważam, że z tych wszystkich kolorowych freaków, to jest dosłownie i w przenośni jeden z najbardziej kolorowych.”

Popek na swoim instagramie pochwalił się także, swoją formą, zdradzając przy tym, że tylko w 4 dni schudł aż 10 kilogramów:

https://www.instagram.com/p/B_YB4HmhLVj/

W ostatnim czasie bardzo wiele mówiło się o potencjalnym angażu Popka dla Fame MMA. Sami włodarze tejże organizacji wyrazili chęć zakontraktowania Popka. Bardzo dużo mówiło się o walce „Króla Albani” z „Irańskim Hulkiem” na Fame MMA 6, lecz finalnie nie doszło to takiej walki.

Bardzo prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości będziemy oglądać powrót Popka do klatki. Na razie nie ma oficjalnych informacji o angażu „Króla Albani” dla KSW, bądź Fame MMA, lecz wszystko wskazuje na to, że ogłoszenie powrotu Popka jest tylko kwestą czasu.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz