Patryk Dubiela przed walką z Sianosem: „Chcę dać wielkie widowisko. Celuję w mistrzowski pas Babilon MMA!”

Organizacja Babilon MMA w połowie lata powróci do pięknego nadmorskiego amfiteatru w Międzyzdrojach! W piątek 28 lipca na gali Babilon MMA 37 w najważniejszej walce wieczoru w królewskiej kategorii zmierzą się potężni Marcin Sianos i Patryk Dubiela. Zwycięzca mocno przybliży się do pojedynku o mistrzowski pas. Transmisja na kanałach grupy Polsat, bilety dostępne w serwisie Eventim.

Mierzący blisko 2 metry wzrostu i ważący prawie 120 kilogramów Marcin Sianos (6-7) nosi wiele mówiący pseudonim „Ściana”. W poprzednich dwóch występach na galach Babilon MMA najpierw dał jedną z najlepszych walk roku wespół z Filipem Stawowym, a następnie rozbił mocnego Marcina „Araba” Kalatę. Teraz czeka go kolejne poważne wyzwanie, bo ambitny Patryk Dubiela (5-1) celuje w gwiazdy i czuje się już gotowy na pojedynek z ogromnym weteranem. Który z nich będzie górą 28 lipca?

– Walka wieczoru to dla mnie mega duże wyróżnienie. Chcę dać wielkie widowisko i nie ukrywam, że celuję w mistrzowski pas Babilon MMA. Najbliższa walka pokaże, czy jestem już gotowy i czy przybliżam się do tego celu. Zdaję sobie sprawę, że mój rywal jest zawodnikiem bardziej doświadczonym i po prostu ma więcej walk na koncie. Sami wiecie, to jest waga ciężka. Jeden strzał może przechylić szalę na jedną lub drugą stronę, ale zamierzam efektownie rozstrzygnąć to na swoją korzyść – zapewnia Patryk Dubiela.

 

Dodaj komentarz