Oskar Piechota pozostaje w UFC!

Wiele wskazuje na to, że wpadka dopingowa, której dopuścił się ostatni rywal Oskara Piechoty – Marc-Andre Barriault jest jednocześnie kolejną deską ratunku rzuconą ze strony UFC w stronę Polaka!

W czerwcu tego Oskar Piechota poniósł 4 z rzędu porażkę przed czasem w największej organizacji na świecie ulegając w starciu z Marc-Andre Barriault, co miało przyczynić się do zwolnienia Polaka z UFC.

We wczorajszym odcinku Oktagon Live transmitowanym na Kanale Sportowym redaktor Maciej Turski przekazał jednak informacje, według której Oskar Piechota zostaje w UFC! Wszystko to za sprawą wpadki dopingowej jego rywala, u którego wykryto niskie stężenie Ostaryny (190 pikogramów), substancji która znajduje się na licie zakazanych środków. Kanadyjczyk nie przyznaje się do winy jakoby świadomie zażywał zakazaną substancję i podejrzewa, że przyczyną mogły być zanieczyszczone suplementy.

Do teraz nie znane są jednak szczegóły dotyczące sytuacji kontraktowej Oskara. Sam zainteresowany oraz menadżer Paweł Kowalik nie zabrali jeszcze głosu komentując te informacje. Maciej Turski zdawał się być jednak przekonanym, że Polak wystąpi ponownie w oktagonie UFC!

Po świetnym początku w organizacji, gdzie Piechota zanotował 2 zwycięstwa z rzędu nadeszła czarna seria, które urosła do 4 porażek. Czy Polaka stać na to, aby jeszcze utrzymać się w najlepszej lidze MMA na świecie. Czas pokaże!

 

Dodaj komentarz