„Napisałam do Dany White’a, że chcę kolejną walkę”- Joanna Jędrzejczyk o planach na kolejne starcie

Podczas ostatniej numerowanej gali UFC 248, Joanna Jędrzejczyk stoczyła fenomenalną, a zarazem niezwykle wyrównaną walkę z Weili Zhang. Po 5-cio rundowej walce, Polka musiała uznać wyższość Chinki. Sam pojedynek został uznany za walkę wieczoru, a niektórzy twierdzili, że było to najlepsze starcie w historii kobiecego MMA.

Joanna po walce zapowiadała, że czeka ją dłuższa przerwa od startów w MMA:

„Kilka tygodni po walce wciąż myślałam, że zrobię sobie 12-miesięczną przerwę, ale kilka dni temu napisałam do Dany White’a wiadomość, że chcę kolejną walkę.

Polka nie zamierza zwalniać tempa. W wywiadzie dla MMAjunkie, zdradziła, że nie chce długo odpoczywać i już wkrótce zobaczymy ją ponownie w oktagonie UFC:

„Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dać ludziom to, czego chcą. Przez cały obóz dawałam z siebie wszystko i przez kilka tygodni przeszłam piekło. To była prawdopodobnie jedna z najlepszych moich walk w karierze, ale jestem dumna z każdej jednej. To jednak byłą wojna. Wiem, że udzie chcą zobaczyć rewanż i ja też tego chcę.”

Joanna nie ukrywa, że głównym powodem dla której chce szybko powrócić i stoczyć rewanżową walkę, są duże pieniądze:

„Chcę wielkich pieniędzy, do tego dążę. Ta walka zrobi wielką kasę i chcę, by kawałek z tego tortu przypadło też mi. To wielkie starcie. Nie byłyśmy główną walką, ale stoczyłyśmy piekielne starcie. Ludzie uwielbiają to oglądać. To wielka rzecz, a takie są doceniane.”

Co sądzicie na temat potencjalnego rewanżu Joanny z Weili?

 

 

Dodaj komentarz