Młody utalentowany zawodnik blisko podpisania kontraktu z KSW – „Jest na pewno na krótkiej liście”

Młody i utalentowany zawodnik RTK Radom, Patryk Kaczmarczyk przebojem wbił się do świadomości kibiców w Polsce. Dzięki dwóm mocnym i efektownym wygranym na galach Babilon MMA i dobrym obyciu w mediach społecznościowych, zrobiło się wokół chłopaka głośno co przełożyło się na zainteresowanie większych organizacji w Polsce. 

Radomianin po ostatniej walce zaczepił za pośrednictwem twittera Macieja Kawulskiego, a jeden z właścicieli KSW zaprosił na rozmowę do siedzimy największej polskiej organizacji.

W rozmowie w Magazynie Sportowym RDC, Maciej Kawulski zdradził że zawodnik jest na radarze organizacji i rozważają angaż zawodnika.

„Jest na pewno na krótkiej liście, którą rozważamy (…) Trochę namieszał, ale to właśnie chodzi”

Młody prospekt w ostatniej walce pokonał Huberta Sulewskiego. Był to pierwszy pojedynek zakończony przed czasem przez Patryka. Sam zawodnik mówi że KSW to dobry kierunek dla niego, a walkę stoczyć chciałby na przełomie końca obecnego i początku następnego roku.

„Nie wiem, czy mogę wszystko zdradzać… Ale jest zainteresowanie moją osobą. KSW to jak najbardziej realny kierunek. Może w końcówce tego roku, albo na początku przyszłego. Potrzebuję jeszcze przynajmniej dwóch walk do pełnego obycia, a później mogę wchodzić do elity Europy”.

Po ostatnich świetnych wystepach, Magazyn Sportowy RDC uznał Patryka Kaczmarczyka za sportowca miesiąca na Mazowszu.

Źródło: Radio Dla Ciebie/Magazyn Sportowy RDC

Zdjęcie: Bartłomiej Zborowski

Dodaj komentarz